Yenişehir, Diyarbakır
0531 838 53 69
DİYARBAKIR BESYO HAZIRLIK

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu BESYO’nun tüm bölümlerine fiziksel ve mental açıdan öğrenci yetiştiren bir spor akademisidir. Bu alanda öğrencilerin öncelikle parkura hazırlanmadan şu alanlarda yetkinliğini analiz eder ve öğrenciyi bilgilendirir:

  • ÖSYM’nin yaptığı TYT sınavında %30 başarı oranı
  • Orta Öğretim Başarı Puanı’nın %15 etkisi
  • Üniversitelerin ilgili özel yetenek testlerinde gösterilen performansın %55’i

 Diyarbakır Besyo hazırlık kursu, bünyesinde barındırdığı alanında uzman antrenör olan erkek ve kadın  hocalar tarafından yukarıdaki puan kriterlerine göre programlar hazırlamakta ve öğrenci yetiştirmektedir. Bu programlar sayesinde öğrencilerin gelişimleri kayıt altına alınmakta ve gelişim çizelgeleri oluşturulmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz kıstaslarda her öğrencinin belirli bir başarıyı yakalayabilmesi için puanını olabildiğince yüksek alması gerekmektedir. Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak spor yeteneğinin yanında sınav puanlarını da oldukça önemsiyoruz. Bu sebeple puan barajı 300-350 olan bir üniversiteye, 200 puanlı bir öğrenciyi göndererek kazanabileceğini iddia etmiyoruz. Her üniversitenin kendine has alım şartları ve dolayısıyla başvuran öğrencilerin çeşitli puanları bulunmaktadır. Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak bu istatistikleri bir çizelge haline dönüştürerek her puandan öğrencinin yerleşebilmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak alanında eğitim görmüş 8 uzman antrenör ile 10 yıllık bir süre boyunca BESYO alanında öğrenci yetiştirmekteyiz. Bizim düsturumuz dürüstlük ve güven üzerine kuruludur ve bu bağlamda aday öğrenci ile birebir özel görüşmeler yaparız. Bunun yanı sıra Spor akademisi olarak son teknoloji cihazları kullanılmakla birlikte aday öğrencinin ilgi ve yeteneği de dikkate alınmaktadır. Öğrencinin gelişimini salamak doğru eğitimci olmaktan ve kendini sürekli geliştirmekten geçmektedir. Son teknolojiyi yakalayamamış ve üniversitelerin gündemini takip edemeyen bir hazırlık kursu sizin 1 yılınıza mâl olabilir.

Diyarbakır Besyo Hazırlık Kursu Sınırsız Hizmetleri

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu Türkiye genelinde çoğu kursta bulunmayan ölçüm cihazlarıyla birlikte parkura hataya yer vermiyor. Özellikle yıllık olarak yenilenen ve yıl içerisinde de düzenlı bakımı yapılan parkur malzemeleri yine sporcu sağlığını da ön plana koyuyor. Özel yetenek testleri yıllık Üniversiteler tarafından yenilenmekle birlikte spor akademimiz bu yenilikleri ve gelişimleri düzenli takip etmektedir. Sizler parkurda ter dökerken bizler sizin gitmek istediğiniz ve kazanabileceğiniz illeri performanslarınıza göre değerlendiriyor ve sınav zamanı karşınıza koyuyoruz. BESYO hazırlık sürecinin en başından en sonuna kadar sizinle birlikte çalışıyor fiziksel ve mental desteğimizi hiçbir zaman esirgemiyoruz.

Diyarbakır Besyo hazırlık kursu çok sayıda öğrenciyi bir küme içerisine toplarak maddi kaygı da gütmüyor. Sınırlı kontenjan, doğru hedef ve antrenman ve alanında uzman antrenörler ile daha verimli hizmet veriyor. Bu şekilde gerek grup etkisini gerekse de öğrenci kazanımındaki başarı konularında Diyarbakırın en başarılı parkur kursu oluyor. Kursun kontenjanı her sene uzman antrenörlerimiz tarafından ilgilenilebilecek sayıda belirlenir ve kursu aksatan, ilgilenmeyen öğrenci ile çalışmayı bırakıyoruz. Böylece bu işe ter dökmeyen aday öğrencinin uzman antrenörlerimizi meşgul ederek diğer öğrencilerin haklarını gasp etmesinin önüne geçiyoruz. Besyo hazırlık kurslarının çoğunluğu bu amaçların dışında öğrenci toplamakta ve kursları ağzına kadar doldurmaktadır. Kurs bitimine kadar ilgilenemeyeceği belki adını bile hatırlamayacağı bir sürü aday öğrenciyi kabul etmektedir. Bu şekilde bir eğitim ile başarılı olmak imkansız olduğu gibi maddi kaygılar ile insanlara hayal tacirliği yapmanın da yanlış olduğunu savunuyoruz.

Bu sebeple Diyarbakır Besyo hazırlık kursu olarak Spor akademilerini gelecek hayallerinin merkezine yerleştirmiş aday öğrenciler için hizmet vermektedir. Bu yolda sizlere rehberlik ve klavuzluk eden spor akademimiz sizin için en iyisini vermek amacıya durmadan çalışmaktadır. Sizde bir kurs satın almanın yanı sıra aile ekibinin içerisine dahil olmak ve Diyarbakır Besyo hazırlık kursu ile başarılı olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.