Yenişehir, Diyarbakır
0531 838 53 69
Hakkımızda

Tanita Besyo-Pmyo Hazırlık Kursu

Tanita BESYO ve PMYO hazırlık kursu ailesi olarak Diyarbakır ilinde uzman antrenörlerle bilimsel temellere dayanan, donanımlı ve kaliteli kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Erkek ve kadın uzman antrenörlerimiz tarafından hazırlanan programlar dahilinde, gelişimleri itina ile kayıt altına alınıp, sporcunun yapısı ve bireysel özellikleri göz önünde bulundurarak doğru antrenman metotlarıyla gelişmesi amaçlanmaktadır.

Kullanılan besyo kurs malzemelerinin koordinasyon ve atletizm alanındaki tüm materyallerin yenilikçi ve olimpik olmasına özen göstermektedir. Her sene yenilenen malzemelerin sınav sistemlerine uygunluğu değerlendirilmekte olup Türkiye genelinde çoğu kursta bulunmayan ölçüm cihazlarına da sahiptir

Besyo hazırlık kurslarının çoğunluğunun amaçladığı çok öğrenci ilkesinin tersine grubunu kaliteli ve sınırlı sayıda kontejan ile toplayarak hem gruba etkisini hem de öğrenci kazandırmadaki başarı çıtasını düşünerek her sene belirli kontejan üzerinden öğrenci almaktadır.

Spor akademilerini gelecek hayallerinin merkezine yerleştirmiş siz değerli öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirme yolunda aradıkları yol arkadaşı olmak amacındayız. Sizde TANİTA BESYO ve PMYO hazırlık kursu  ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

profil foto
1
Yıllık Tecrübe
1
Yerleştirilmiş Öğrenci
1
Üniversite
1
Antrenör

Bizimle Kazanan Bazı Kursiyerlerimiz

Değerli hocalarımızın doğru antrenman metotlarıyla yılmadan çalıştım, tanita kursu sayesinde istediğim bölüme yerleştim kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. 

patient01
Çağla Oruç Artuklu Üniversitesi

Tanita BESYO hazırlık kursunda uzman hocalardan aldığım profesyonel eğitimlerle ve  bilimsel ölçüm aletleri ile gelişmimi izledim. şiddetle  Tanita BESYO hazırlık kursunu tavsiye ediyorum.

patient02
Şerife Bayazit Dicle Üniversitesi 

Tartışmasız Diyarbakır'ın en iyi BESYO hazırlık kursu. Bir de bütün öğrencilere itina ile yaklaşımları ayrı bir mükemmel. Tanita BESYO hazırlık kursunda gelişmemek mümkün değil. Bence herkesin gitmesi gereken tek kurs Tanita BESYO hazırlık kursu.

patient03
Cemile Atik Bitlis Eren Üniversitesi